GİZLİLİK POLİTİKASI

Hizmet ve Kullanım Koşulları

Hizmet Kullanım Koşulları

 1. Ödeme havale/eft olarak sağlanır.
 2. Siparişler, ödeme alındıktan sonra 2 iş günü içerisinde kargoya verilir.
 3. Ürünler iyi paketlenmelerine rağmen nadiren de olsa kargoda meydana gelebilecek sarsıntı ve dağılmadan Jeeviz sorumlu değildir. Dağılma riskine karşı bitkilerin yanında fazladan toprak gönderilecektir. Ürünleri teslimat esnasında mutlaka kontrol ediniz. Şayet saksı teslimatta kırıksa ürünü geri gönderebilir ve para iadesi alabilir ya da ürünün yenilenip gönderilmesini talep edebilirsiniz.
 4. Bitkiler büyüdüklerinden ve devamlı bakımda olduklarından, web sitesindeki fotoğraflarından farklılık gösterebilir, daha büyük veya dönemine göre çiçekli veya çiçeksiz olabilirler. Belirtilen boyutlar siteye eklendikleri döneme aittir.
 5. Ürün bedeli havale/eft edilirken açıklama kısmına ürün adı ve sipariş kodu yazılmalıdır.
 6. jeeviz.com sitesi ve site uzantısında mevcut her tür hizmeti, ürün, hizmet kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme ve yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Teslimat Bilgisi

 1. Tasarımlarımız narin ve yaşayan varlıklar olduklarından MNG Kargo’nun Loca hizmeti güvencesinde özel raflı araçlarda en hassas şekilde taşınıp teslim edilmektedir.
 2. Ürünler mümkün olan en iyi ve içindekini göstermeyecek şekilde paketlenir.
 3. Ürünler iyi paketlenmelerine karşın nadiren de olsa kargoda meydana gelebilecek sarsıntı sonucu dağılmadan Jeeviz sorumlu değildir. Dağılma riskine karşı bitkilerin yanında fazladan toprak gönderilecektir. Ürünleri teslimat esnasında mutlaka kontrol ediniz. Şayet saksı teslimatta kırıksa ürünü geri gönderebilir ve para iadesi alabilirsiniz. Kargo görevlisinin yanında açılmayıp sonrasında zarar gördüğü belirtilen ürünler için para iadesi yapılmaz.
 4. TümTürkiye’ye kargo ücretsizdir.
 5. Ürünün kargoya verilme süresi ödeme alındıktan sonra 2 iş günüdür.

Gizlilik Bildirimi

Sitemizi ziyaret ettiğinizde veya sipariş verdiğinizde, Jeeviz olarak sizin ilişkin edindiğimiz tüm şahsi bilgilerinizi, isteğiniz dışında üçüncü taraflarla paylaşmayacağımızı taahhüt ederiz.

İsimsiz hediye gönderimlerinizde teslimatın alıcı tarafından reddedilebileceğini ve bitkinin karanlıkta uzun süre beklemesi neticesinde ölebileceğini lütfen unutmayınız. Bitkinin teslim alınmaması neticesinde oluşacak ürün hasarından jeeviz sorumlu değildir.